Hladinoměry - Mladé Buky

Horní Maršov (Úpa)

Hlásný profil kat. A Horní Maršov (Úpa) je umístěn v intravilánu obce Horní Maršov pod mostem v blízkosti OÚ na levém břehu. Platnost profilu je od pramene po Horní Staré Město. Kritickým místem je obec Mladé Buky. Provozovatelem je ČHMÚ Hradec Králové.

Horní Maršov (Úpa); kat. C

Hlásný profil kategorie C Horní Maršov (Úpa); se nachází na levém břehu řeky za budovou obecního úřadu. Profil monitoruje hlídková služba obce, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných SMS zpráv. Obec dále varuje město Svoboda nad Úpou, které se nachází na toku Úpa pod obcí a ORP Trutnov. Provozovatelem je Akademie věd České republiky.

Mladé Buky - Hertvíkovice (Luční potok)

Hlásný profil kategorie C v blízkosti č. p. 49 v Hertvíkovicích. Na mostu jsou vyznačeny stupně povodňové aktivity. Provozovatelem profilu je městys Mladé Buky.

Mladé Buky - Ski park (Úpa)

Hlásný profil kategorie C umístěn na mostu ke Ski parku. Na mostu jsou vyznačeny stupně povodňové aktivity. Provozovatelem profilu je městys Mladé Buky.

Mladé Buky u č. p. 58 (Kalná)

Hlásný profil kategorie C v blízkosti č. p. 58 v Mladých Bucích. Na mostu jsou vyznačeny stupně povodňové aktivity. Provozovatelem profilu je městys Mladé Buky.

Svoboda n. Ú. - Černohorský p.

Hlásný profil kategorie C, ve správě města Svoboda nad Úpou. Profil se nachází na mostku pod skiareálem Košťálka.

Svoboda n. Ú. - Janský p.

Hlásný profil kategorie C, ve správě města Svoboda nad Úpou. Profil se nachází na mostku na Janském p. pod Janskými Lázněmi.