Hladinoměry - Vyškov

Hamiltony (Velká Haná)

Hladinoměr je umístěn na silničním mostu na ulici Slovanská. Platnost SPA pro úsek toku: Město Vyškov a obce níže po toku

Chvalkovice na Hané, Pustiměřský potok

Hlásný profil je umístěn na mostní konstrukci přes Pustiměřský potok na ř.km 1,0 na silnici 43313 při výjezdu z obce Chvalkovice na Hané směrem na Ivanovice na Hané.

Ivanovice na Hané - ul. Osvoboditelů, Haná

Vodočetná lať je umístěna na pravém břehu návodní strany silničního mostu č. 428-004 přes vodní tok Haná na ř. km 23, na komunikaci Osvoboditelů.

Křečkovice (Rostěnický potok)

Hladinoměr je umístěn na ulici Křečkovská na silničním mostu č. 431 -001. Platnost SPA pro úsek toku: Město Vyškov a obce níže po toku.

Kučerov (Rostěnický potok)

Hlásný profil je umístěn v místní části "Kolonka", naproti domu č.p. 166. Hladinu při zvýšených vodních stavech kontroluje hlídková služba, kterou zajišťuje povodňová komise obce Kučerov. Obec je také jeho provozovatelem.

Nosálovice (Drnůvka)

Hladinoměr je umístěn v části města Vyškov-Nosálovice na ulici Nosálovská na silničním mostu č. 37933 -2. Platnost SPA pro úsek toku: Město Vyškov a obce níže po toku.

Opatovice - pod nádrží (Malá Haná)

Hlásný profil je umístěn na mostku nedaleko domu s č. p. 73. Platnost SPA: VD Opatovice - Vyškov. Provozovatelem stanice je Český hydrometeorologický ústav.

Pustiměř, Pustiměřský potok

Ultrazvukový hladinoměr a vodočetná lať jsou umístěny na mostní konstrukci (ev. č. 4281-1) mezi obcí Pustiměř a městem Ivanovice na Hané.

Rousínov (Rakovec)

Hlásný profil se nachází na mostu na ulici Kalouskova. Hladinu při zvýšených vodních stavech kontroluje hlídková služba, kterou zajišťuje povodňová komise města Rousínov. Město je také provozovatelem hladinoměru.

VD Opatovice - odtok (Malá Haná)

Hlásný profil se nachází na levém břehu nedaleko hráze. Provozovatel stanice je Povodí Moravy, s.p. - Brno.

Vyškov (Haná)

Hlásný profil kategorie B se nachází na levém břehu Hané ve městě Vyškov na ulici Mlýnská - v těsné blízkosti aquaparku. Profil je ve správě ČHMÚ.