Důležité kontakty

Tato kapitola obsahuje následující neveřejné informace:
  • Zabezpečení evakuace
  • Zabezpečení pitné vody na území SO ORP Moravský Krumlov
  • Zabezpečení kanalizace na území SO ORP Moravský Krumlov
  • Dostupné záchranné a zabezpečovací technické prostředky a materiální prostředky
Některé údaje jsou NEVEŘEJNÉ a jsou dostupné pouze autorizovaným uživatelům. Přístup vyřizuje správce aplikace dle stanovených pravidel.

 

Zabezpečení evakuace

Místa evakuace, náhradního ubytování a stravování evakuovaných osob na území SO ORP Moravský Krumlov

Místo Typ Adresa Kontaktní osoba
Bohutice Tělocvična Bohutice 180, 671 76 Pavel Štefka
Čermákovice Obecní úřad Čermákovice Čermákovice 52, 671 73 Josef Veleba
Damnice Sál Damnice 141, 671 78 Lenka Hodoňová
Dobelice Shromažďovací bod Před budovou obchodu Miloš Potůček
Dobelice Shromažďovací bod U zvoničky František Tručka
Dobřínsko Obecní úřad Dobřínsko Dobřínsko 60, 672 01 Jozef Targoš
Dolní Dubňany Obecní úřad Dolní Dubňany Dolní Dubňany 40, 671 73 Jana Mašová
Dolní Dubňany Základní škola Dolní Dubňany Dolní Dubňany 74, 671 73 Jana Mašová
Horní Kounice Kulturní dům Horní Kounice Horní Kounice 118, 671 40 Libor Procházka
Hostěradice Kulturní dům Hostěradice 57, 671 71 Bc. Marek Šeiner
Jamolice Mateřská škola Jamolice Jamolice 57, 672 01 Dana Jarolímová
Jezeřany-Maršovice Základní a Mateřská škola Jezeřany-Maršovice Jezeřany-Maršovice 143, 671 75 Mgr. Květoslava Bílová
Jiřice u Miroslavi ZŠ Jiřice u Miroslavi Jiřice u Miroslavi 87, 671 78 Mgr. Slanina L.
Kadov Kulturní dům Kadov Kadov 56, 672 01 Roman Sobol
Kubšice Klubovna obce Kubšice Kubšice, v blízkosti domu č.p. 4, 671 76 Ing. Lenka Paráková
Lesonice ZŠ Lesonice Lesonice 73, 672 01 Herman Pavel
Miroslav Základní škola Miroslav Třináctky 19, Miroslav, 671 72 Mgr. Jaroslav Máca
Miroslav Kulturní dům Miroslav Radniční 595, Miroslav, 671 72 Michal Klejdus
Miroslavské Knínice Zámek Miroslavské Knínice Miroslavské Knínice 1, 671 72 Jiří Balík
Moravský Krumlov Shromažďovací bod Náměstí Svobody - -
Moravský Krumlov Shromažďovací bod Rakšická - zahradnictví - -
Moravský Krumlov Shromažďovací bod U tunelu - -
Moravský Krumlov Základní škola Moravský Krumlov náměstí Klášterní 134, Moravský Krumlov, 672 01 -
Olbramovice Úřad městyse Olbramovice Olbramovice 23, 671 76 Roman Hybler 
Petrovice  Mateřská škola Petrovice Petrovice 74, 672 01 Irena Závišková
Petrovice Kulturní dům Petrovice Petrovice 41, 672 01 Irena Závišková
Rešice OÚ Rešice Rešice 97, 671 73 Jílková Petra
Rybníky Kulturní dům Rybníky Rybníky 59, 672 01 Josef Krejčí
Rybníky Prázdný byt v budově Základní školy Rybníky Rybníky 55, 672 01 Josef Krejčí
Suchohrdly u Miroslavi Základní škola Suchohrdly u Miroslavi Suchohrdly u Miroslavi 120, 671 72 Ing. Barbora Arndt
Suchohrdly u Miroslavi Sokolovna Suchohrdly u Miroslavi Suchohrdly u Miroslavi 25, 671 72 Ing. Barbora Arndt
Vedrovice MŠ a ZŠ Vedrovice Vedrovice 325, 671 76 PaedDr. Božena Procházková
Vedrovice Kulturní dům Vedrovice Vedrovice, v blízkosti obchodu s potravinami s Č.p. 237 Richard Janderka

Zabezpečení pitné vody

Zabezpečení pitné vody na území SO ORP Moravský Krumlov

Obec Organizace
Dobelice VAS Třebíč, Třebíč, Kubišova 1172, 674 11 Třebíč
Džbánice Obec Džbánice, Džbánice 50, 671 71 Džbánice
Horní Dubňany VaK Třebíč, Třebíč, Kubišova 1172, 674 01  Třebíč
Kadov Obec Kadov
Jezeřany-Maršovice ZSO Vodovody a kanalizace Znojemsko, Kotkova 20, 669 02 Znojmo
Miroslav Město Miroslav, Miroslav, nám. Svobody 1/1, 671 72 Miroslav
Petrovice Obec Petrovice (provozovatel: Vodovody a kanalizace Třebíč, Kubišova 1172, 674 01 Třebíč)
Rešice VaK Třebíč, Třebíč, Kubišova 1172, 674 01  Třebíč
Suchohrdly u Miroslavi Zájmové sdruženi obcí VaK Znojemsko, Kotkova 20, 669 02 Znojmo
Tavíkovice Obec Tavíkovice, Tavíkovice 1, 671 40, (správce: D+V Stavos s.r.o.,
Rouchovany 57, 675 57 Rouchovany)
Trnové Pole Zájmové sdruženi obcí VaK Znojemsko, Kotkova 20, 669 02 Znojmo
Tulešice VaK Třebíč, Třebíč, Kubišova 1172, 674 01  Třebíč

Zabezpečení kanalizace

Kontakty na vlastníky a správce kanalizace v obcích SO ORP Moravský Krumlov

Obec Organizace
Dobelice DSO Rybníky a Dobelice-ČOV a tl. kanalizace, Dobelice 77, 672 01 Moravský Krumlov
Džbánice (pouze dešťová) Obec Džbánice, Džbánice 50, 671 71 Hostěradice
Horní Dubňany Obec Horní Dubňany, Horní Dubňany 41, 671 73 Tulešice
Jezeřany-Maršovice VAS, a.s., divize Znojmo, Kotkova 20, 670 25 Znojmo
Miroslav Město Miroslav, nám. Svobody 1/1, 671 72 Miroslav
Petrovice Obec Petrovice (provozovatel: Vodovody a kanalizace Třebíč, Kubišova 1172, 674 01)
Rešice VaK Třebíč, Třebíč, Kubišova 1172, 674 01
Rybníky DSO Rybníky a Dobelice-ČOV a tl. kanalizace, Dobelice 77, 672 01
Suchohrdly u Miroslavi Zájmové sdruženi obcí VaK Znojemsko, Kotkova 20, 669 02 Znojmo
Tavíkovice Obec Tavíkovice, Tavíkovice 1, 671 40, (správce: D+V Stavos s.r.o.,
Rouchovany 57, 675 57)
Tulešice Obec Tulešice 18, 671 13 Tulešice

Dostupné záchranné a zabezpečovací technické prostředky a materiální prostředky

Subjekty poskytující technické a materiální prostředky k provádění záchranných a zabezpečovacích prací

Název

Adresa

Využitelné síly a prostředky

Spojené štěrkovny a pískovny a.s. (štěrkovna Leskoun)

Příkop 15/17, 602 00, Brno 

čelní nakladač Volvo 3,5 m

Statek Kuthan (majitel Ing. Karel Kuthan, CSc., správce pan Vladimír Burian)

U Potoka 48, 669 02, Suchohrdly

zemědělská technika (traktor, vlek...)

Soukromý zemědělec Ing. Bořivoj Hladík

Suchohrdly u Miroslavi 137, 671 72

zemědělská technika (traktor, vlek...)

Obec Kadov

Venuta Rostislav, Kadov 672 01

 

traktor a valník

Obec Džbánice

Džbánice 50, Džbánice 671 71

traktor

Obec Horní Kounice

SDH Horní Kounice, Horní Kounice 671 40

 

AVIE DA 12

Obec Horní Kounice

I. Zemědělská s.r.o. Horní Kounice 1, 671 40 Horní Kounice

mechanizační technika (traktory, nakladače)

Obec Jezeřany-Maršovice

SDH Jezeřany-Maršovice, Jezeřan Maršovice 671 75

Ford Transit

Obec Tavíkovice

SDH Tavíkovice, Tavíkovice 671 40

cisterna