BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o.

Společnost BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o. působí na trhu již od roku 1996. Postupným vývojem a kvalitou poskytovaných služeb se dostala mezi nejvýznamnější společnosti v oboru ozvučovací a rozhlasové techniky.

 

Jako první v České republice společnost vyvinula venkovní přijímač pro bezdrátový rozhlas, který byl instalován v roce 1999. Od této doby prošel bezdrátový rozhlas SARAH odborným vývojem. V současné době společnost nabízí vysoce sofistikované zařízení, které odpovídá vysokým požadavkům , které jsou na tyto zařízení kladeny. Systém SARAH je nejmodernějším systémem pro varování a informování obyvatel a splňuje přísná kritéria MV GŘ HZS ČR. Umožňuje napojení např.: JSVV, elektronických sirén, čidel na snímání vodní hladiny, srážkoměrů apod.

 

Dále se společnost BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o. zabývá ozvučením venkovních a vnitřních prostor, dodávkou drátových rozhlasů, 100V ústředen, ukazatelů rychlostí - radarů, veřejného osvětlení, kamerových a zabezpečovacích systémů, dopravních zrcadel, řečnických systémů apod.

 

Další informace  naleznete na webových stránkách společnosti BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o.