Hladinoměry - Třeboň

České Velenice (Lužnice)

Hladinoměrná stanice České Velenice (Lužnice) se nachází na mostu pro pěší přes řeku Lužnici. Profil monitoruje hlídková služba města, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Město dále varuje obec Novou Ves nad Lužnicí, která se nachází na toku Lužnice pod městem a ORP Třeboň.

České Velenice (Lužnice) - lať

Hladinoměrná stanice České Velenice (Lužnice) - lať se nachází na železničním mostu přes řeku Lužnici. Profil monitoruje hlídková služba města. Město dále varuje obec Novou Ves nad Lužnicí, která se nachází na toku Lužnice pod městem a ORP Třeboň.

Ehrendorf (Lužnice)

Hlásný profil Ehrendorf (Lužnice) je umístěn v Ehrendorfu západně od českých hranic.

Lomnice nad Lužnicí (Miletínský potok)

Hladinoměrná stanice Lomnice nad Lužnicí (Miletínský potok) se nachází na přemostění přes Miletínský potok, blízko č. p. 34. Profil monitoruje hlídková služba města, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Město dále varuje obec Frahelž, které se nachází na toku Lužnice pod městem a ORP Třeboň.

Lomnice nad Lužnicí (Zlatá stoka)

Hladinoměrná stanice Lomnice nad Lužnicí (Zlatá stoka) se nachází na přemostění přes Zlatou Stoku (komunikace Lomnice nad Lužnicí - Smržov), poblíž rybníka Koclířov. Profil monitoruje hlídková služba města, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Město dále varuje obec Záblatí, které se nachází na toku Zlatá stoka pod městem a ORP Třeboň.

Stará Hlína (Lužnice)

Hladinoměrná stanice města Třeboň.

Třeboň (Prostřední stoka)

Hladinoměrná stanice města Třeboň.

Třeboň (Prostřední stoka - Dukelská)

Hladinoměrná stanice města Třeboň.