Srážkoměry - Nýřany

Bdeněves

Srážkoměrná stanice se nachází v centru obce Bdeněves na střeše požární zbrojnice. Srážkoměr je vyhřívaný s celoročním provozem. Provozovatelem stanice je obec Bdeněves.

Heřmanova Huť

Srážkoměrná stanice se nachází na budově ZŠ a MŠ Heřmanova Huť. Provozovatelem stanice je Plzeňský kraj.

Kozolupy

Srážkoměrná stanice se nachází v jižní části intravilánu obce Myslinka na sloupu osvětlení před domem č. p. 47. Srážkoměr je vyhřívaný s celoročním provozem. Provozovatelem stanice je obec Kozolupy.

Město Touškov

Srážkoměrná stanice se nachází v intravilánu města na střeše budovy ZŠ (č. p. 296) ve Městě Touškov. Provozovatelem stanice je Město Touškov.

Nekmíř

Srážkoměrná stanice je umístěná v centru obce na střeše budovy obecního úřadu. Měření srážkových úhrnů probíhá každých 10 minut. Provozovatelem stanice je Krajský úřad Plzeňského kraje.

Nýřany

Srážkoměrná stanice je umístěna v centru města Nýřany na ulici Revoluční na domě č. p. 1250. Provozovatelem stanice je Krajský úřad Plzeň.

Rochlov

Srážkoměrná stanice se nachází v jižní části intravilánu obce na přidružené budově Mateřské školy Rochlov.
Provozovatelem stanice je obce Rochlov.

Tlučná

Srážkoměrná stanice je umístěna ve východní části intravilánu obce na budově ČOV Tlučná. Srážkoměr je vyhřívaný a přenáší data celoročně. Provozovatelem je obec Vejprnice.

Trnová

Srážkoměrná stanice se nachází v jihozápadní části intravilánu obce Trnová na střeše obecní dílny (budova č. p. 267). Srážkoměr je nevyhřívaný.  Majitelem a provozovatelem je obec Trnová.

Třemošná

Srážkoměr provozovaný Krajským úřadem Plzeňského kraje je umístěn na budově č. p. 111, která patří Hasičskému záchrannému sboru ČR.

VD Hracholusky

Srážkoměrná stanice se nachází v severní části obce Úlice zvané Hracholusky v blízkosti hráze VD Hracholusky. Srážkoměr je vyhřívaný s celoročním provozem. Provozovatelem stanice je Povodí Vltavy, Plzeň.