Srážkoměry - Havlíčkův Brod

Česka Jablonná (SR1, Přibyslav)

Srážkoměrná stanice umístěná v České Jablonné v areálu zemědělského družstva na parcele č. 483/4. Provozovatelem stanice je město Přibyslav.

Golčův Jeníkov

Celoroční srážkoměrné čidlo je umístěno na střeše budovy městského úřadu Golčův Jeníkov. Správcem je město Golčův Jeníkov.

Golčův Jeníkov - ČOV

Srážkoměrná stanice Golčův Jeníkov se nachází v areálu ČOV na severu města. Srážkoměr je správě Povodí Labe, státní podnik (závod Pardubice). Na stanici probíhá měření množství srážek a teploty vzduchu.

Hřiště (SR3, Přibyslav)

Srážkoměrná stanice umístěna v areálu firmy Osiva a. s., na parcele č. 347/1, v k.ú. Hřiště. Provozovatelem stanice je město Přibyslav.

Světlá nad Sázavou - Zboží (Habry)

Vyhřívaný srážkoměr je umístěn na objektu č. p. 51 v místní části Habry-Zboží. Správcem srážkoměru je město Světlá nad Sázavou.

Utín (SR2, Přibyslav)

Srážkoměrná stanice je umístěna v Přibyslavi poblíž osady Utín na stožáru u vodárny. Objekt se nachází na parcele č. 226/2. Provozovatelem stanice je město Přibyslav.

Vepříkov

Varovné srážkoměrné čidlo je instalováno na střeše zadního traktu obecního úřadu v obci Vepříkov. Jedná se o automatickou srážkoměrnou stanici s automatickým odesíláním dat a varovných sms zpráv. Provozovatelem je město Habry.