Srážkoměry - Rumburk

Dolní Poustevna

Srážkoměrná stanice je umístěna v jižní části intravilánu města Dolní Poustevna, na střeše domu č. p. 381. Provozovatelem srážkoměrné stanice je město Dolní Poustevna.

Dürrhennersdorf, Německo

Srážkoměrná stanice se nachází ve Spolkové republice Německo v obci Dürrhennersdorf. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek.

Ebersbach/Oberlausitz, Německo

Srážkoměrná stanice se nachází ve Spolkové republice Německo ve městě Ebersbach/Oberlausitz. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek.

Jiříkov

Srážkoměrná stanice se nachází v jižní části intravilánu města Jiříkov na betonovém sloupu nízkého napětí s veřejným osvětlením na ulici Rumburská u č. p. 59. Srážkoměrná stanice je nevyhřívaná, to znamená, že slouží k měření srážek pouze ve vegetačním období. Provozovatelem srážkoměru je město Jiříkov.

Krásná Lípa

Srážkoměrná stanice je umístěna v intravilánu města Krásná Lípa na střeše městského úřadu (Masarykova 246/6). Provozovatelem srážkoměru je město Krásná Lípa.

Lipová

Srážkoměrná stanice je umístěna ve střední části intravilánu obce Lipová, poblíž obecního úřadu Lipová. Provozovatelem srážkoměrné stanice je obec Lipová.

Mikulášovice I.

Srážkoměrná stanice je umístěna v intravilánu města Mikulášovice na střeše obecního úřadu (Mikulášovice 1007). Provozovatelem srážkoměru je město Mikulášovice.

Mikulášovice II.

Srážkoměrná stanice provozovaná Severočeským sdružením obcí (SESO) je umístěna v intravilánu města Mikulášovice.

Oderwitz, Německo

Srážkoměrná stanice se nachází ve Spolkové republice Německo v obci Oderwitz. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek.

Sebnitz, Německo

Srážkoměrná stanice se nachází ve Spolkové republice Německo ve městě Sebnitz. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek. Provozovatelem je MeteoGroup.

Sohland, Německo

Srážkoměrná stanice ve správě DWD se nachází ve Spolkové republice Německo v obci Sohland an der Spree. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek.

Šluknov

Srážkoměrná stanice je umístěna v jihozápadní části intravilánu města Šluknov. Stanice je vyhřívaná a zajišťuje tak celoroční měření srážek. Provozovatelem srážkoměru je ČHMÚ Ústí nad Labem.

Varnsdorf

Srážkoměrná stanice je umístěna na území města Varnsdorf, v lokalitě Za Zajíčkem. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek (vyhřívaná). Provozovatelem srážkoměru je ČHMÚ Ústí nad Labem.

Weifa, Německo

Srážkoměrná stanice se nachází ve Spolkové republice Německo ve městě Weifa. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek a je provozována organizací MeteoGroup.