Srážkoměry - Varnsdorf

Bertsdorf-Hörnitz, Německo

Srážkoměrná stanice se nachází ve Spolkové republice Německo v obci Bertsdorf-Hörnitz. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek.

Ebersbach/Oberlausitz, Německo

Srážkoměrná stanice se nachází ve Spolkové republice Německo ve městě Ebersbach/Oberlausitz. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek.

Jetřichovice

Srážkoměrná stanice provozovaná obcí Jetřichovice je umístěna v území obce Jetřichovice v areálu obecního úřadu.

Jiřetín pod Jedlovou

Srážkoměrná stanice provozovaná obcí Jiřetín pod Jedlovou je umístěna v území obce Jiřetín pod Jedlovou na budově u hřiště.

Kamenický Šenov

Srážkoměrná stanice provozovaná obcí Kamenický Šenov je umístěna v katastrálním území Prácheň na sloupu u obytného domu.

Krásná Lípa

Srážkoměrná stanice provozovaná městem Krásná Lípa je umístěna v intravilánu města Krásná Lípa na střeše městského úřadu.

Mařenice

Srážkoměrná stanice provozovaná ČHMÚ Ústí nad Labem je umístěna v území obce Mařenice v nadmořské výšce 395 m n. m. a v povodí III. řádu Ploučnice. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek (vyhřívaná).

Mařenice - obecní srážkoměrná stanice

Srážkoměrná stanice provozovaná obcí Mařenice je umístěna v území obce Mařenice na pravém břehu vodního toku Svitavka v severní části intravilánu obce.

Mikulášovice I.

Srážkoměrná stanice, která je provozována městem Mikulášovice, je umístěna v intravilánu města Mikulášovice, na střeše obecního úřadu.

Nový Bor

Srážkoměrná stanice provozovaná ČHMÚ Ústí nad Labem je umístěna v území města Nový Bor v nadmořské výšce 358 m n. m. a v povodí III. řádu Ploučnice. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek (vyhřívaná).

Oderwitz, Německo

Srážkoměrná stanice se nachází ve Spolkové republice Německo v obci Oderwitz. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek.

Polevsko

Srážkoměrná stanice provozovaná obcí Polevsko je umístěna ve střední části intravilánu obce Polevsko na sloupu u pobočky České pošty.

Svor

Srážkoměrná stanice provozovaná obcí Svor je umístěna ve střední části intravilánu obce Svor u obecního úřadu.

Šluknov

Srážkoměrná stanice provozovaná ČHMÚ Ústí nad Labem je umístěna v území města Šluknov. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek (vyhřívaná).

Tokáň

Srážkoměrná stanice provozovaná ČHMÚ Ústí nad Labem je umístěna v území obce Rynartice (Národní park České Švýcarsko) v nadmořské výšce 402 m n. m. a v povodí III. řádu Pravostranné přítoky Labe ze Šluknovského výběžku. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek (vyhřívaná).

Varnsdorf

Srážkoměrná stanice provozovaná ČHMÚ Ústí nad Labem je umístěna v území města Varnsdorf. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek (vyhřívaná).

VD Chřibská

Srážkoměrná stanice provozovaná Povodí Ohře, státní podnik je umístěna v území města Rybniště u vodního díla Chřibská. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek (vyhřívaná).