GISELLA - mobilní aplikace pro sběr dat v terénu

Česká mobilní aplikace pro sběr dat - GISELLA. Unikátní mobilní aplikace pro Android pro sběr dat a sdílení projektů vyvinuta českou firmou ve spolupráci s odborníky z Mendelovy univerzity.

Vlastní mapový portál - webový geografický asistent - WEGAS

WEGAS je uživatelsky propracovaný unikátní systém spojující mobilní řešení na platformě Android pro sběr prostorových dat v terénu s webovým desktopovým nástrojem pro jejich správu a tvorbu individuálních mapových projektů s připojenými dokumenty včetně možné online synchronizace a sdílení dat.

Pasportujeme.cz - nový web o pasportech

Potřebujete zpracovat pasport a nevíte si rady? Navštivte nový web věnovaný pasportizaci www.pasportujeme.cz.

 

Kdy potřebujeme havarijní plán?

Nejste si jisti, zda potřebujete mít vyhotoven havarijní plán? Následující příspěvek vás stručně seznámí s problematikou havarijního plánování a s povinnostmi, které máte.

Zpracování povodňového plánu vlastníka nemovitosti

Povodňový plán vlastníka nemovitosti (PPVN) – nutné zlo nebo efektivní nástroj pro minimalizaci škod na majetku, zdraví a životním prostředí? Existuje zákonná povinnost mít zpracovaný povodňový plán vlastníka nemovitosti? Hrozí mi sankce, pokud ho nemam zpracovaný? Následující článek přináší stručný úvod do této problematiky.

Portál o havarijních a povodňových plánech

Zajímá vás problematika havarijního plánování? Víte, kdy potřebujete havarijní či povodňový plán? Víte, jak zpracovat havarijní plán či jak častá je aktualizace povodňového plánu?