Srážkoměry - Nové Město pod Smrkem

Bílý Potok, Smědava

Srážkoměrná stanice ve správě ČHMÚ se nachází u vodního toku Smědá, v blízkosti bývalého loveckého zámečku a č.p. 161

Bílý Potok, U Jeřábu

Srážkoměrná stanice ve správě ČHMÚ se nachází v lesním porostu při západním úpatí vrchu Zelený kámen (933 m n. m.)

 

 

 

 

Dětřichov

Automatická srážkoměrná stanice obce Dětřichov s dálkovým přenosem dat se nachází na východě obce Dětřichov u č. p. 289, na pozemku s parcelním číslem 1807/1. Provozovatelem stanice je obec Dětřichov u Frýdlantu.

Dolní Řasnice

Automatická srážkoměrná stanice je umístěna na střeše obecního úřadu, č. p. 335 v obci Dolní Řasnice. Provozovatelem stanice je obec Dolní Řasnice.

Frýdlant

Automatická srážkoměrná stanice provozovaná Bc. Filipem Pokorným se nachází ve Frýdlantu na ulici Jasmínová č. p. 1348. Čidla: srážkoměr - 1 m, teplota/vlhkost - 2 m, rychlost a směr větru cca 10 m. Nadmořská výška stanice je 320 m n. m.

Frýdlant (ČHMÚ)

Stanice se nachází na ulici Luční ve městě Frýdlant v nadmořské výšce 339 m. Provozovatelem je ČHMÚ Ústí nad Labem.

Hejnice

Srážkoměrná stanice ve správě ČHMÚ je umístěná v severozápadní části města Hejnice poblíž č. p. 541.

Nové Město pod Smrkem

Srážkoměrná stanice ČHMÚ se nachází na jihu Nového Města pod Smrkem na ulici Ludvíkovská, východně od dopravního hřiště u č. p. 788.

Višňová

Srážkoměrná stanice Višňová se nachází na jihu obce Višňová, u č. p. 133. Je pod správou ČHMÚ Ústí nad Labem. Nachází se v povodí III. řádu: Smědá a Lužická Nisa pod Smědou v nadmořské výšce 248 m n. m.

Višňová II

Automatické srážkoměrné čidlo s dálkovým přenosem dat je umístěno na střeše obecního úřadu obce Višňová, č. p. 184. Provozovatelem stanice je obec Višňová u Frýdlantu.