Hladinoměry - Lechotice

Lechotice (Racková)

Hladinoměrná stanice obce Lechotice je vybudována na lávce pro pěší vedle silnice. Profil monitoruje hlídková služba obce, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Příjemce zpráv hlídkové služby o výšce hladiny je Obecní úřad Lechotice. Obec dále varuje obce Mysločovice a Sazovice, které se nachází na toku Racková pod obcí Lechotice a město Holešov (ORP).

Racková (Racková)

Hladinoměrná stanice je umístěna na lávce pro pěší vedle silničního mostu. Profil monitoruje hlídková služba obce, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Příjemce zpráv hlídkové služby o výšce hladiny je Obecní úřad Racková. Obec dále varuje obce Mysločovice a Lechotice, které se nachází na toku Racková pod obcí Racková a město Zlín (ORP).

Žeranovice (Židelná)

Hladinoměrná stanice obce Žeranovice je vybudována na lávce pro pěší na konci obce. Profil monitoruje hlídková služba obce, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Příjemce zpráv hlídkové služby o výšce hladiny je Obecní úřad Žeranovice. Obec dále varuje obce Mysločovice a Lechotice, které se nachází na toku Židelná pod obcí Žeranovice a město Holešov (ORP).