Hladinoměry - Příbor

Kopřivnice-Lubina (Lubina)

Hlásný profil ve správě města Kopřivnice je umístěn na opevnění kamenného stupně pod mostem silnice č. III/4824. SPA jsou značeny třemi barevnými čárami na šikmé ploše opevnění: Zelená - I. SPA, Žlutá - II. SPA, Červená - III. SPA.

Hladiny SPA jsou měřeny od horní hrany jezu.

Petřvald (Lubina)

Hlásný profil kategorie A Povodí Odry, státní podnik. Nachází se na levém břehu vodního toku Lubina 100 m pod fotbalovým hřištěm Sokol Petřvald.

Příbor P1 (Lubina)

Hlásný profil se nachází na mostu ulice Místecká ("klokočovský most") ve městě Příbor. Jedná se o značku na betonovém pilíři. Stupně povodňové aktivity se měří shora. Profil monitoruje hlídková služba města. Město dále varuje obce Skotnice a Mošnov, které se nachází níže na toku a informuje příslušné ORP (Kopřivnice). Hlásný profil je ve správě města Příbor.

Příbor P2 (Klenos)

Hlásný profil se nachází na mostu ulice 9. května (u Lonky) ve městě Příbor. Jedná se o značku na betonovém pilíři. Stupně povodňové aktivity se měří shora. Profil monitoruje hlídková služba města. Město dále varuje obce Skotnice a Mošnov, které se nachází níže na toku a informuje příslušné ORP (Kopřivnice). Hlásný profil je ve správě města Příbor.

Příbor P3 (Kopřivnička)

Hlásný profil se nachází na mostu silnice II/464 na ulici Frenštátské ve městě Příbor. Jedná se o značku na betonovém pilíři. Stupně povodňové aktivity se měří shora. Profil monitoruje hlídková služba města. Město dále varuje obce Skotnice a Mošnov, které se nachází níže na toku a informuje příslušné ORP (Kopřivnice). Hlásný profil je ve správě města Příbor.

Vlčovice (Lubina)

Hlásný profil kat. C ve správě Povodí Odry, státní podnik se nachází v místní části Vlčovice (město Kopřivnice)  na Lubině (ř. km 22,31 - levý břeh).