Srážkoměry - Příbor

Kateřinice

Srážkoměrná stanice se nachází jižně od obce Kateřinice a je umístěna na výpustném objektu vodní nádrže Kateřinice. Majitelem a provozovatelem je obec Kateřinice.

Mošnov

Srážkoměrná stanice je umístěna v areálu Mezinárodního letiště Leoše Janáčka v blízkosti budovy leteckého provozu. Vyhřívaná srážkoměrná stanice se nachází v nadmořské výšce 253 m n. m. Provozovatelem je ČHMÚ Ostrava.

Petřvald

Kombinovaná srážkoměrná stanice se nachází blízko fotbalového hřiště u budovy limnigrafické stanice na levém břehu Lubiny. Provozovatelem stanice je Povodí Odry, státní podnik.

Příbor - Hájov

Srážkoměrná stanice se nachází v západní části obce Hájov na sloupu vysokého napětí asi 100 m od mateřské školy. Majitelem a provozovatelem je město Příbor.

Příbor - jih

Srážkoměrná stanice se nachází v jižní části města Příbor v průmyslové zóně na ulici Štramberská a je umístěna na přepravním kontejneru u č. p. 1541. Majitelem a provozovatelem je město Příbor.

Vlčovice

Kombinovaná srážkoměrná stanice se nachází na východě obce Vlčovice u mostu silnice č. II/486 u budovy limnigrafické stanice na levém břehu Lubiny. Provozovatelem stanice je Povodí Odry, státní podnik.