Hladinoměry - Lomnice nad Lužnicí

Lomnice nad Lužnicí (Miletínský potok)

Hladinoměrná stanice Lomnice nad Lužnicí (Miletínský potok) se nachází na přemostění přes Miletínský potok, blízko č. p. 34. Profil monitoruje hlídková služba města, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Město dále varuje obec Frahelž, které se nachází na toku Lužnice pod městem a ORP Třeboň.

Lomnice nad Lužnicí (Zlatá stoka)

Hladinoměrná stanice Lomnice nad Lužnicí (Zlatá stoka) se nachází na přemostění přes Zlatou Stoku (komunikace Lomnice nad Lužnicí - Smržov), poblíž rybníka Koclířov. Profil monitoruje hlídková služba města, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Město dále varuje obec Záblatí, které se nachází na toku Zlatá stoka pod městem a ORP Třeboň.

Nová Ves nad Lužnicí (Lužnice)

Hladinoměr je umístěn v Nové vsi nad Lužnicí - místní části Krabonoš na toku Lužnice. Jedná se o profil kategorie B pod správou ČHMÚ. Je situován na silničním mostu na pravém břehu. 

Pilař (Lužnice)

Hladinoměr je umístěn na toku Lužnice v části Pilař, konkrétně cca 150 m po proudu od silničního mostu Majdalena - Hamrna levém břehu. Jendá se o profil kategorie A pod správou ČHMÚ.

Stará Hlína (Lužnice)

Hladinoměrná stanice města Třeboň.

Třeboň (Prostřední stoka)

Hladinoměrná stanice města Třeboň.

Třeboň (Prostřední stoka - Dukelská)

Hladinoměrná stanice města Třeboň.