Srážkoměry - Králíky

Červená Voda (ČHMÚ)

Srážkoměrná stanice je situována v areálu bývalého zemědělského statku, dnes Rolnické společnosti, s. r. o. Provozovatelem stanice je ČHMÚ.

Červená Voda (obec)

Srážkoměrná stanice se nachází na Červenovodském sedle, u komunikace č. 11 - směr Jablonné nad Orlicí, přibližně 6,5 km západně od obce Červená Voda. Na portálu hladiny.cz s aktuálním úhrnem srážek je srážkoměr pojmenován jako Suchý vrch. Provozovatelem stanice je obec Červená Voda. 

Dolní Morava

Srážkoměrná stanice leží v obci Dolní Morava na k. ú. Horní Morava, v těsné blízkosti toku Morava na pravém břehu, nedaleko č. p. 29. Provozovatelem stanice je Povodí Moravy, s. p.

Dolní Morava (Horní Morava)

Srážkoměrná stanice se nachází na pravém břehu řeky Moravy v místní části Horní Morava, přibližně 1,3 km jihozápadně od hotelu Sněžník, poblíž komunikace na Horní Lipku. Provozovatelem srážkoměru je obec Dolní Morava.

Králíky

Srážkoměrná stanice se nachází na území města Králíky, v areálu ČOV. Provozovatelem stanice je ČHMÚ.

Lichkov

Srážkoměrná stanice Lichkov se nachází na levém břehu řeky Tiché Orlice v obci Lichkov. Srážkoměrnou stanici provozuje Povodí Labe, státní podnik.

Mladkov

Srážkoměrná stanice se nachází na horní stanici lyžařského vleku v Petrovičkách u Mladkova, cca 550 m severozápadně od hlavní silnice. Provozovatelem je městys Mladkov.

Suchý vrch

Automatický srážkoměr je umístěn v areálu Kramářovy chaty na Suchém vrchu (995 m n. m.). Stanice je ve správě Povodí Labe, státní podnik.