Srážkoměry - Hustopeče

Boleradice

Srážkoměrná stanice se nachází na levém břehu Harasky kousek od budovy č. p. 325. Majitelem a provozovatelem je městys Boleradice.

Dolní Věstonice (ČHMÚ)

Srážkoměrná stanice Dolní Věstonice se nachází u č. p. 115. Provozovatelem je ČHMÚ Brno.

Dolní Věstonice (PMO)

Srážkoměrná stanice Dolní Věstonice se nachází na parkovišti před budovou Povodí Moravy, s. p. Provozovatelem stanice je Povodí Moravy, s. p.

Hustopeče

Srážkoměrná stanice města se nachází na střeše sportovní haly na ulici Štefánikova. Provozovatelem je město Hustopeče.

Kobylí

Srážkoměrná stanice se nachází na okraji intravilánu u č. p. 366 ve výšce 175 m n. m. Srážkoměrná stanice je vyhřívaná a měří srážky celoročně. Provozovatelem je ČHMÚ Brno.

Lovčičky

Srážkoměrná stanice je umístěna na vodojemu VaK Vyškov na západ od intravilánu obce Lovčičky v lokalitě Nad Pastouškou. Majitelem a provozovatelem stanice je obec Lovčičky.

Morkůvky

Srážkoměrná stanice je umístěna na střeše obecní knihovny č. p. 20. Srážkoměr je vyhřívaný se záchytnou plochou 200 cm2. Majitelem a provozovatelem je obec Morkůvky.

Pohořelice (ČHMÚ)

Srážkoměrná stanice ve správě ČHMÚ Brno se nachází v ul. Brněnská u č. p. 350 v nadmořské výšce 180 m.

Terezín

Srážkoměrná stanice obce Terezín je umístěna na parcele č. 1340 v k. ú. obce Terezín v lokalitě Příhony. Srážkoměr je nevyhřívaný a data přenáší v období od března do listopadu. Majitelem a provozovatelem je obec Terezín.

VD Nové Mlýny - střední

Srážkoměrná stanice ve správě Povodí Moravy, s. p. se nachází na vodní nádrži Nové Mlýny u komunikace I. třídy směr Mikulov.

Velké Pavlovice - Štarvicka

Srážkoměrná stanice je umístěna ve vinohradu jihozápadně od intravilánu města Velké Pavlovice. Provozovatelem stanice je AMET - sdružení Litschman + Suchý. Kontaktní osoba je RNDr. Tomáš Litschman.