Srážkoměry - Brusné

Bořenovice

Srážkoměrná stanice se nachází v intravilánu obce Bořenovice na dvoře obecního úřadu (č. p. 36). Srážkoměr je umístěn na stojanu s betonovou základnou, je nevyhřívaný (měří pouze kapalné srážky) a automaticky odesílá data ve formě varovných SMS předsedovi a místopředsedovi PK.
Provozovatelem je obec Bořenovice.

Brusné

Automatický srážkoměr ve správě obce Brusné je umístěn na budově OÚ Brusné č. p. 93.

Dřevohostice (ČHMÚ)

Automatická srážkoměrná stanice se nachází v nadmořské výšce 238 m na upravené zahradě rodinného domu č. p. 181 v městysi Dřevohostice. Provozovatelem stanice je ČHMÚ.

Holešov (ČHMÚ)

Srážkoměrná stanice je umístěna na jižním okraji města Holešov na ulici Tovární u objektu č. p. 1665 ve výšce 222 m n. m. Srážkoměr je ve správě ČHMÚ Brno.

Hošťálková - Maruška (ČHMÚ)

Srážkoměrná stanice se nachází v katastrálním území obce Hošťálková, na vrcholu kopce Maruška (664 m n. m.) v blízkosti meteorologické stanice. Stanice leží na rozvodí mezi Ratibořkou a Juhyní. Provozovatelem srážkoměru je ČHMÚ Ostrava.

Hvozdná

Srážkoměrná stanice obce Hvozdná se nachází na budově automatické tlakové stanice ATS. Stanice je ve správě obce.

Přílepy (momentálně nefunkční)

Nevyhřívaný srážkoměr se stojanem s betonovou základnou je umístěn na střeše OÚ obce Přílepy (č. p. 4). Provozován je v období březen - říjen a odesílá varovné SMS předsedovi a místopředsedovi PK. Provozovatelem je obec Přílepy.