Hladinoměry - Vyškov

Hamiltony (Velká Haná)

Hlásný profil kat. C je umístěn na silničním mostu na ulici Slovanská. Platnost SPA pro úsek toku: Město Vyškov a obce níže po toku. Provozovatelem hladinoměru je město Vyškov. 

Křečkovice (Rostěnický potok)

Hlásný profil kat. C je umístěn na ulici Křečkovská na silničním mostu č. 431-001. Platnost SPA pro úsek toku: Město Vyškov a obce níže po toku. Provozovatelem hladinoměru je město Vyškov. 

Nosálovice (Drnůvka)

Hlásný profil kat. C je umístěn v části města Vyškov-Nosálovice na ulici Nosálovská na silničním mostu č. 379332. Platnost SPA pro úsek toku: Město Vyškov a obce níže po toku. Provozovatelem hladinoměru je město Vyškov. 

Opatovice nad nádrží (Malá Haná)

Hlásný profil kat. A se nachází v lesnatém údolí nad vodní nádrží Opatovice, na pravém břehu toku Malá Haná. Provozovatelem hladinoměru je ČHMÚ Brno.

VD Opatovice (Malá Haná)

Hlásný profil kat. A je umístěn na mostku nedaleko domu č. p. 73. Platnost SPA: VD Opatovice-Vyškov. Provozovatelem hladinoměru je ČHMÚ.

VD Opatovice - odtok (Malá Haná)

Hlásný profil kat. C se nachází na levém břehu nedaleko hráze. Provozovatelem hladinoměru je Povodí Moravy, s. p. - pobočka Brno.

Vyškov (Haná)

Hlásný profil kat. B se nachází na levém břehu Hané ve městě Vyškov na ulici Mlýnská - v těsné blízkosti aquaparku. Provozovatelem hladinoměru je ČHMÚ Brno.