Hladinoměry - Životice u Nového Jičína

Mořkov (Jičínka)

Hlásný profil kat. C je umístěn na zpevněném břehu v těsné blízkosti mostu č. 483-005 přes Jičínku, nedaleko č. p. 375. Součástí profilu je také vodočetná lať s vyznačenými SPA. Provozovatelem hladinoměru je LVS města Nový Jičín.

Nový Jičín (Jičínka)

Hlásný profil kategorie B ve správě ČHMÚ Ostrava se nachází v centru Nového Jičína na levém břehu Jičínky v říčním kilometru 9,2.

Šenov u Nového Jičína (Jičínka)

Hladinoměrná stanice kat. C obce Šenov u Nového Jičína je vybudována na mostě přes Jičínku ve střední části obce u restaurace "Na Fojtství". Profil monitoruje hlídková služba obce, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Obec dále varuje obec Kunín, která se nachází na toku Jičínky pod obcí a město Nový Jičín (ORP).

Veřovice 1 (Jičínka)

Hlásný profil kat. C je umístěn na mostě přes Jičínku v jihovýchodní části obce Veřovice u železničního mostu. Profil je vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Profil monitoruje hlídková služba obce a dále varuje obce Mořkov a Životice u Nového Jičína, které se nachází na toku Jičínky pod obcí a město Frenštát pod Radhoštěm (ORP). Provozovatelem hladinoměru je obec Veřovice.

Veřovice 2 (Jičínka)

Hlásný profil kat. C je umístěn na mostě přes Jičínku v západní části obce Veřovice, nedaleko č. p. 614. Profil je vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Profil monitoruje hlídková služba obce a dále varuje obce Mořkov a Životice u Nového Jičína, které se nachází na toku Jičínky pod obcí a město Frenštát pod Radhoštěm (ORP). Provozovatelem hladinoměru je obec Veřovice.

Životice u Nového Jičína (Jičínka)

Hladinoměrná stanice kat. C obce Životice u Nového Jičína je vybudována na mostě přes Jičínku ve střední části obce naproti obecnímu úřadu. Profil monitoruje hlídková služba obce, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Obec dále varuje město Nový Jičín a obce Šenov u Nového Jičína a Kunín, které se nachází na toku Jičínky pod obcí.