Hladinoměry - Zvole

Lesnice (Loučka)

Hladinoměrné čidlo je umístěno na mostku na místní komunikaci přes Loučku na okraji obce. Obec dále varuje obec Leština, která se nachází níže na toku a také informuje příslušné ORP (Zábřeh).

Lupěné (Moravská Sázava)

Hladinoměr se nachází v obci Lupěné u zastávky ČD 50 m pod železničním mostem přes Moravskou Sázavu na pravém břehu řeky.

Moravičany (Morava)

Hlásný profil kategorie A ve správě ČHMÚ se nachází pod železničním mostem na trati Olomouc - Praha na pravém břehu Moravy.

Postřelmov (Morava)

Hladinoměrné čidlo je umístěno na lávce přes Moravu v jihovýchodní části obce. Obec dále varuje obec Lesnice, která se nachází níže na toku a také informuje příslušné ORP (Zábřeh).

Zvole (Morava)

Hladinoměrná stanice obce Zvole je vybudována na břehu řeky Moravy ve východní části obce. Profil monitoruje hlídková služba obce, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Příjemce zpráv hlídkové služby o výšce hladiny je Obecní úřad Zvole. Obec dále varuje obce Lukavice a Bohuslavice, které se nachází níže na toku a také informuje příslušné ORP (Zábřeh).

Zvole (Zvolský potok)

Hladinoměrná stanice obce Zvole je vybudována na přemostění přes Zvolský potok v západní části obce. Profil monitoruje hlídková služba obce, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Příjemce zpráv hlídkové služby o výšce hladiny je Obecní úřad Zvole. Obec dále varuje obce Lukavice a Bohuslavice, které se nachází níže na toku a také informuje příslušné ORP (Zábřeh).