Srážkoměry - Jeseník

Bělá pod Pradědem - Filipovice

Srážkoměr je umístěn v areálu SKIPARKu Filipovice.

Česká Ves

Srážkoměrné čidlo je umístěno na střeše základní školy. Čidlo je v provozu od března do listopadu.

Javorník

Srážkoměrná stanice Javorník leží v nadmořské výšce 289 m n. m. a spadá pod pobočku ČHMÚ Ostrava.

Jeseník

Srážkoměrná stanice leží ve východní části intravilánu města Jeseník v ulici Kalvodova v nadmořské výšce 465 m n. m.  Provozovatelem stanice je ČHMÚ pobočka Ostrava.

Písečná u Jeseníka

Automatický srážkoměr s dálkovým přenosem dat je umístěn na budově obecního úřadu v Písečné. Provozovatelem je obec Písečná.

Ramzová

Srážkoměrná stanice Ramzová se nachází v nadmořské výšce 795 m n. m. Jedná se o srážkoměrné čidlo s dálkovým přenosem dat. Stanice je ve správě Povodí Odry státní podnik.

Rejvíz

Srážkoměr ve správě Povodí Odry, státní podnik umístěný v obci za rodinnými domy. 

Stará Červená Voda

Automatická srážkoměrná stanice s dálkovým přenosem dat je umístěna na budově č. p. 112 v Nové Červené Vodě (bývalá MŠ). Stanice je ve správě obce.

Šerák

Srážkoměrná stanice se nachází na hoře Šerák. Provozovatelem je ČHMÚ Ostrava.

Vápenná

Automatická srážkoměrná stanice s dálkovým přenosem dat se nachází na střeše obecního úřadu v obci Vápenná. Stanice je ve správě obce.

Vidnava

Srážkoměrná stanice je ve správě Povodí Odry, státní podnik. Nachází na střeše technického objektu na levém břehu Vidnávky u hřbitova.

Žulová

Srážkoměrná stanice města Žulová je umístěna na budově vodojemu nad místní částí Tomíkovice. Jedná se o srážkoměrné čidlo s dálkovým přenosem dat. Stanice je ve správě města.