Srážkoměry - Mikulov

Brod nad Dyjí

Srážkoměrná stanice Brod nad Dyjí je ve správě ČHMÚ. Nachází se na okraji intravilánu obce Brod nad Dyjí.

Český Rudolec

Srážkoměrná stanice se nachází v průmyslovém areálu v západní části obce Český Rudolec. Provozovatelem je stanice je ČHMÚ Brno.

Dolní Věstonice (PMO)

Srážkoměrná stanice Dolní Věstonice se nachází na parkovišti před budovou Povodí Moravy, s. p. Provozovatelem srážkoměru je Povodí Moravy, s. p.

Drnholec

Srážkoměrná stanice s automatizovaným přenosem měření se nachází na budově hasičské zbrojnice, Tovární 185. Provozovatelem stanice je městys Drnholec.

Dyjákovice

Srážkoměrná stanice se nachází v obci Dyjákovice v nadmořské výšce 201 m n. m. Provozovatelem stanice je ČHMÚ Brno.

Hevlín

Automatická srážkoměrná stanice se nachází na střeše obecního úřadu v obci Hevlín. Provozovatelem je obec Hevlín.

Jevišovka

Automatický srážkoměr se nachází na střeše obecního úřadu v obci Jevišovka. Provozovatelem je obec Jevišovka.

Kostelní Myslová

Srážkoměrná stanice se nachází v areálu meteorologické stanice ČHMÚ v Kostelní Myslové. Provozovatelem stanice je ČHMÚ Brno.

Lednice

Srážkoměrná stanice je umístěna ve vinohradech na jih od intravilánu obce Lednice. Provozovatelem srážkoměru je ČHMÚ Brno.

Perná

Automatická srážkoměrná stanice se nachází na zahradě obecního úřadu v obci Perná. Stanice je vybudována pro potřeby města a ORP Mikulov. Provozovatelem stanice je město Mikulov.

Šumice

Srážkoměrná stanice se nachází v centru obce Šumice na střeše obecního úřadu, č. p. 11. Majitelem a provozovatelem je město Pohořelice.

VD Nové Mlýny - střední

Srážkoměrná stanice ve správě Povodí Moravy, s. p. se nachází na vodní nádrži Nové Mlýny u komunikace I. třídy směr Mikulov.

Vranov (Povodí Moravy)

Srážkoměrná stanice se nachází na území městyse Vranov nad Dyjí v blízkosti hráze VD Vranov. Provozovatelem je Povodí Moravy, s. p.

Znojmo (Povodí Moravy)

Srážkoměrná stanice se na území města Znojmo v blízkosti hráze VD Znojmo. Provozovatelem Povodí Moravy, s. p.