Hladinoměry - Náměšť nad Oslavou

Náměšť nad Oslavou - kamenný most (Oslava)

Hlásný profil kategorie C Náměšť nad Oslavou - kamenný most (Oslava) se nachází na historickém barokním mostě v centru města. Hlásný profil je složen pouze z vodočetné latě umístěné na pilíři mostu.

Náměšť nad Oslavou (Oslava)

Limnigrafická stanice se nachází na levém břehu vodního toku Oslava u zimního stadionu v intravilánu města Náměšť nad Oslavou. Součástí limnigrafické stanice je vodočetná lať. Limnigrafickou stanici provozuje Povodí Moravy, s. p.

Nesměř (Oslava)

Hlásný profil kategorie A Nesměř (Oslava) se nachází v území obce Dolní Heřmanice na levém břehu vodního toku Oslava pod mostem. Profil je vybaven automatickým přenosem dat. Provozovatelem hlásného profilu je ČHMÚ Brno.

Třebíč - Ptáčov (Jihlava)

Hlásný profil kategorie A se nachází v území města Třebíč na levém břehu vodního toku Jihlava naproti bývalé rukavičkářské továrně. Hlásný profil je provozován ČHMÚ Brno.

 

VD Mohelno (Jihlava)

Hlásný profil kategorie A VD Mohelno (Jihlava) se nachází levém břehu vodního toku Jihlava v území obce Mohelno. Hlásný profil se nachází cca 100 m pod údolní vodní nádrží Mohelno. Provozovatelem hlásného profilu je ČHMÚ Brno.

Velké Meziříčí (Oslava)

Hlásný profil kategorie A Velké Meziříčí (Oslava) se nachází v intravilánu obce Velké Meziříčí na pravém břehu vodního toku Oslava. Měrný profil je umístěn 50 m pod soutokem vodního toku Oslavy s Balinkou. Provozovatelem je Povodí Moravy, s. p.