Srážkoměry - Náměšť nad Oslavou

Biskoupky

Srážkoměrná stanice se nachází v severozápadní části obce Biskoupky na střeše budovy (p. č. 288/4), která náleží k budově č. p. 72. Záchytná plocha nerezového stojanu a měrného čidla je 1 m nad úrovní střechy.
Srážkoměr je ve správě obce Biskoupky.

Dukovany (ČHMÚ)

Srážkoměrná stanice se nachází severozápadně od jaderné elektrárny Dukovany v areálu meteorologické stanice. Měření srážek probíhá celoročně. Provozovatelem je ČHMÚ Brno.

Moravský Krumlov

Srážkoměrná stanice se nachází v severní části intravilánu města Moravský Krumlov na střeše garáží u Městského úřadu.
Majitelem a provozovatelem stanice je město Moravský Krumlov.

Naloučany

Automatická srážkoměrná stanice s dálkovým přenosem je umístěna na střeše obecního úřadu Naloučany, č. p. 29. Srážkoměrná stanice je provozována obcí Naloučany.

Náměšť nad Oslavou (Povodí Moravy)

Srážkoměrná stanice se nachází v severní části intravilánu města Náměšť nad Oslavou u sportovního areálu na limnigrafické stanici. Srážkoměrná stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek.
Provozovatelem je Povodí Moravy, s. p.

Příštpo

Srážkoměrná stanice se nachází severně od intravilánu obce Příštpo pod vodní nádrží Strážnice.
Majitelem a provozovatelem stanice je obec Příštpo.

Ptáčov

Srážkoměrná stanice se nachází cca 4 km západním směrem od městyse Vladislav. Srážkoměrná stanice je umístěna na vodárenském objektu. Provozovatelem stanice je Povodí Moravy s. p.

Pyšel

Automatická srážkoměrná stanice s dálkovým přenosem je umístěna na střeše obecní budovy (zázemí fotbalového hřiště). Srážkoměrná stanice je provozována obcí Pyšel.

Sedlec (ČHMÚ)

Srážkoměrná stanice se nachází v areálu meteorologické stanice Vojenského letiště Náměšť na území obce Sedlec. Měření srážek probíhá celoročně. Provozovatelem je ČHMÚ Brno.

Tasov

Automatická srážkoměrná stanice s dálkovým přenosem je umístěna na střeše obecního úřadu Tasov. Srážkoměrná stanice je provozována obcí Tasov.

Tetčice

Srážkoměrná stanice se nachází v areálu čistírny odpadních vod na východ od intravilánu obce Tetčice. Srážkoměrná stanice je provozována obcí Tetčice.

Trnava

Automatická srážkoměrná stanice obce Trnava se nachází na pozemku u obecního úřadu obce Trnava. Srážkoměrná stanice je ve vlastnictví obce Trnava.

Třebíč

Srážkoměrná stanice se nachází v areálu ZŠ Kpt. Jaroše v intravilánu města Třebíč. Srážkoměrná stanice je vybavena pro celoroční měření srážek a jejím provozovatelem je ČHMÚ Brno.

Velká Bíteš

Srážkoměrná stanice se nachází ve střední části intravilánu města Velká Bíteš. Stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek. Provozovatelem srážkoměru je ČHMÚ Brno.

Velké Meziříčí - centrum

Srážkoměrná stanice se nachází v intravilánu města Velké Meziříčí mezi objekty č. p. 1261/9 a 1591/12, v nadmořské výšce 452 m. Vlastníkem a provozovatelem srážkoměru je ČHMÚ Brno.